Program

Menu

10.06. Petak

11:00
(PREDSTAVA)
HNK: Velika scena
LJUBIČASTO (6+)
VRUM, HNK U Varaždinu, ekscena & PS Vindi / predpremijera

11.06. Subota

18:00
(PREDSTAVA)
HNK: Velika scena
LJUBIČASTO (6+)
VRUM, HNK U Varaždinu, ekscena & PS Vindi / premijera
19:30
(KONCERT + DOMJENAK)
HNK: Rogoz
CURA I DEČKO

12.06. Nedjelja

17:00
(PREDSTAVA)
HNK: Velika scena
LJUBIČASTO (6+)
VRUM, HNK U Varaždinu, ekscena & PS Vindi

13.06. Ponedjeljak

11:00
(MLADI ZA MLADE)
HNK: Velika scena
SOLO ZA SEDAM (14+)
PS INK
12:30
(MLADI ZA MLADE)
HNK: Velika scena
Teen kitchen table Discussion
17:00 - 19:00
(Radionica)
HNK: Pokusna dvorana
NO WORK & JUST PLAY 
- PLAYSHOP
Svi uzrasti

14.06. Utorak

10:00
(PREDSTAVA)
HNK: Velika scena
Plavo sunce na žutom nebu (3+)
KD Pinklec
10:00
(predstava)
GMV – Palača Hercer
Bestjelesno (4+)
Malo sutra

15.06. Srijeda

10:00
(predstava)
HNK: Velika scena
Povodni mož Ambrož (4+)
Plesni Teatar Ljubljana

16.06. Četvrtak

10:00 - 16:00
(međugeneracijsko
umjetničko
istraživanje)
HNK: Europa Media
The Way Things Go
Seppe Baeyens
10:30
(predstava)
Open air
Generacija XYZ (12+)
Teatar CIRKUS Punkt
16:00
(predstava)
HNK: Velika scena
Koja si ti planeta (4+)
Ekscena, Shooma

17.06. Petak

10:00
(predstava)
HNK: Velika scena
Ocean (4+)
Dschungel Wien, Elda Gallo

Dieses Gastspiel wird unterstützt von ACT OUT, einem Projekt der IG Freie Theaterarbeit, gefördert aus Mitteln des BMEIA.
11:00 - 17:00
(JAVNA PREZENTACIJA)
HNK: Europa Media
The Way Things Go
Seppe Baeyens
18:00
18:00
(KLIK KLUB)
P4 Centar za mlade i nezavisnu kulturu
Namig za gib prezentacija i workshop
21:00
(party)
P4 Centar za mlade i nezavisnu kulturu
KLIKER x KVART
Festivalski party

18.06. Subota

9:30
(predstava)
HNK: Koncertna dvorana
Baja Buf (0-2)
VRUM
10:00 - 13:00
(simpozij)
Gradska knjižnica
KLIK KLUB:
Plesna umjetnost u odgojno-obrazovnom procesu
10:00 - 16:00
(MEĐUGENERACIJSKO
UMJETNIČKO
ISTRAŽIVANJE)
HNK: Europa Media
The Way Things Go
Seppe Baeyens
11:30
(radionica)
Open air
The Way Things Go (svi uzrasti )
Prezentacija
14:00 - 16:00
(KLIK KLUB)
P4 Centar za mlade i nezavisnu kulturu
BRLOG workshop
18:00
(mladi za mlade)
HNK: Velika scena
Plesokaz (svi uzrasti)
PS Vindi i gosti

19.06. Nedjelja

9:30
(predstava)
HNK: Koncertna dvorana
Baja Buf (0-2)
VRUM
18:00 i 19:00
(mladi za mlade)
HNK: Velika scena
Plesokaz (svi uzrasti)
PS Vindi
chevron-downcross-circle